Czym jest botox i czy jest dla Ciebie odpowiedni?

Botox jest idealny dla kobiet i mężczyzn, którzy obawiają się zmarszczek. Chociaż możesz skorzystać z leczenia w ostatnich latach życia, im wcześniej zostaniesz poddany leczeniu, tym lepiej.

Wczesne leczenie może zapobiec pogłębianiu się zmarszczek. Zabieg szybko staje się jednym z wiodących zabiegów niechirurgicznych dzięki wielu korzyściom.

Czy Botox jest bezpieczny?

Botox istnieje od około 20 lat z bardzo nielicznymi zgłoszonymi skutkami ubocznymi, gdy jest dostarczany przez profesjonalistów. Istnieją pewne niepożądane skutki, które zwykle ustępują bardzo szybko i mogą obejmować niewielki obrzęk, zasinienie i zaczerwienienie wokół miejsca wstrzyknięcia.

Botox jest używany do aplikowania w bardzo specyficzne mięśnie, dzięki czemu unika się wszelkich niepożądanych skutków ubocznych.

Botox działa poprzez blokowanie receptorów nerwowych odpowiedzialnych za kurczenie się tych mięśni. Receptory nerwowe są bardzo precyzyjnie ukierunkowane, co oznacza, że możesz kontynuować swoje codzienne życie, nie martwiąc się o niepożądane skutki uboczne.